Wij werken voor aandeelhouders en directies van middelgrote ondernemingen die in economisch zwaar weer verkeren.

Equitize Value is een landelijk consortium van gerenommeerde herstructurering-experts. Met de gecombineerde fiscale, financiële, juridische en bedrijfskundige expertise hebben wij alle kennis in huis om complexe herstructureringen en WHOA trajecten uit te voeren. Ons netwerk van onafhankelijke financiers en informal investors maakt het bovendien mogelijk om overbruggingsfinanciering of werkkapitaal te verstrekken.

Ons team heeft jarenlange ervaring met het vertalen van complexe of kritieke ondernemingsvraagstukken naar praktische, resultaatgerichte oplossingen. Door onze methodische aanpak zijn we in staat om kwalitatieve veranderingen binnen diverse organisatiestructuren en -culturen te realiseren. Dit doen we gestructureerd, planmatig, snel en effectief.

Ons team

Alexander Claus
Advocaat & partner bij Haut Legal & Tax (regio Haarlem)
Telefoon: 023–5310060
E-mail: alexander@hautlegal.nl
Website: www.hautlegal.nl/mensen/alexander-claus

Bruno Tideman
Advocaat & partner bij Cees Advocaten (regio den Haag)
Telefoon: 088-3368811
E-mail: bruno.tideman@cees.nl
Website: www.cees.nl/nl/ons-team/mr-bruno-tideman

Christian Glas
Bedrijfsadviseur & bewindvoerder bij TRIP Advocaten Notarissen (regio Assen)
Telefoon: 0592-393333
E-mail: c.glas@trip.nl
Website: www.trip.nl/specialisten/christian-glas

Dick Nonnekes
Zakelijk financieringsspecialist bij Credion (regio Rotterdam)
Telefoon: 010-7410532
E-mail: dnonnekes@credion.nl
Website: www.credion.nl/rotterdamrijnmond

Emile ten Berge
Advocaat & partner bij Cees Advocaten (regio Naaldwijk)
Telefoon: 088-3368803
E-mail: emile.tenberge@cees.nl
Website: www.cees.nl/nl/ons-team/mr-emile-ten-berge

Ernst Andriessen
Business valuator & adviseur bij PKF Wallast (regio Woerden)
Telefoon: 06-13677025
Website: www.pkfwallast.nl/nl/onze-mensen/#e-ernst-andriessen-msc-mbv-rv

Jeroen Bakkers
Advocaat & partner bij Boels Zanders Advocaten (regio Venlo)
Telefoon: 088–3040101
E-mail: bakkers@boelszanders.nl
Website: www.boelszanders.nl/teamleden/jeroen-bakkers

Jeroen Reiziger
Advocaat & partner bij TRIP Advocaten Notarissen (regio Groningen en Assen)
Telefoon: 0592-393348
E-mail: j.reiziger@trip.nl
Website: www.trip.nl/specialisten/jeroen-reiziger

Marieke de Kock-Habernickel
Advocaat bij Haut Legal & Tax (regio Haarlem)
Telefoon: 023–5310060
E-mail: marieke@hautlegal.nl
Website: www.hautlegal.nl/mensen/marieke-de-kock-habernickel

Peter Brouns
Advocaat & partner bij Boels Zanders Advocaten (regio Venlo)
Telefoon: 088–3040108
E-mail: brouns@boelszanders.nl
Website: www.boelszanders.nl/teamleden/peter-brouns

René van Dijk     
Business valuator, adviseur, fiscalist & accountant bij PKF Wallast (regio Delft)
Telefoon: 06-55362708
Website: www.pkfwallast.nl/nl/onze-mensen/#mr-drs-rte-ren%C3%A9-van-dijk-mbv-ra-rv

Ynze Talstra
Advocaat & aspirant-partner bij TRIP Advocaten Notarissen (regio Assen)
Telefoon: 0592-393348
E-mail: y.talstra@trip.nl
Website: www.trip.nl/specialisten/ynze-talstra

Ons landelijke consortium staat garant voor ervaring, expertise, integriteit, nauwgezetheid en vakkundigheid. Voor WHOA-trajecten beschikken wij over een speciaal team van herstructurering-experts. Lees meer over WHOA-trajecten >>

Meer weten? Mail dan naar info@equitize.nl.

Uiteraard behandelen wij uw gegevens strikt vertrouwelijk. Lees ons Non Disclosure Statement >>

U vindt ons in het hele land.